Akordioni- ja löökpilliõpilased olid tublid!

Nagu igal aastal, nii selgi kevadel toimuvad Eesti Muusikakoolide Liidu korraldatud konkursi “Parim Noor Instrumentalist” regionaalsed voorud. Senini on meie õpilased hästi esinenud. 

Kolmapäeval, 04. märtsil toimus Tartu I Muusikakoolis Tartu ja Lõuna-Eesti piirkonna akordioniõpilaste voor, kus meie koolist osales 3 õpilast: Georg Neimann (õpetaja Ave Astel) pälvis II koha ning sai edasipääsu Keilas toimuvasse finaalvooru. Miriam Metsanurm (õpetaja Ave Astel) sai III koha ning ta saab samuti võimaluse finaalis oma oskusi näidata. Matfei Razik (õpetaja Juta Püvi) pälvis tubli esinemise eest diplomi.

Reedel, 06. märtsil asusid Tartu II Muusikakoolis võistlustulle Lõuna-Eesti löökpilliõpilased. Meie muusikakoolist osalesid: Art Hütt, kes saavutas suurepärase esinemise eest diplomi. Marleen Möllerile omistati hea esinemise eest diplom koos õigusega võistelda finaalvoorus ning Regnar Preedeni mängu hinnati suurepärase III kohaga, mis võimaldab samuti finaalis oma oskusi proovile panna. Kõiki löökpilliõpilasi juhendab õpetaja Brita Blair, kontsertmeistriteks olid õpetajad Erene Petrova ja Martina Liiver.

Käesoleval nädalal astuvad piirkondlikes voorudes võistlustulle veel kitarristid ning viiuldajad.

Hoiame kõigile võistlejatest muusikutele tugevasti pöialt!

Marika Klimberg-Hyötyläinen

Räpina Muusikakooli direktor

Comments are closed.