Töötajad

NIMI
AMET
TELEFON
E-POST
Marika Klimberg-Hyötyläinen
direktor
799 9530; 5164848
marika.klimberg@rapina.ee
Marje Hindriksoo
sekretär
799 9543
marje.hindriksoo@rapina.ee
Ave Astel
akordioniõpetaja
799 9538
ave.astel@rapina.ee
Juta Püvi
akordioniõpetaja
799 9539
juta.puvi@rapina.ee
Oksana Iljašenko
flöödiõpetaja
799 9537
oksana.iljasenko@rapina.ee
Meelis Hainsoo
kitarriõpetaja
799 9534
meelis.hainsoo@rapina.ee
Alari Kalvik
viiuliõpetaja
5357 6996
alari.kalvik@rapina.ee
Margit Kokmann
üldainete ja klaveriõpetaja
799 9535
margit.kokmann@rapina.ee
Elli Käbin
puhkpilliõpetaja
799 9532
elli.kabin@rapina.ee
Brita Reinmann
löökpilliõpetaja
799 9540
 
Erene Petrova
klaveriõpetaja ja kontsertmeister
799 9542
erene.petrova@rapina.ee
Margot Suur
Lauljate hääleseadja ja juhendaja, üldainete õpetaja
799 9536
margot.suur@rapina.ee
Martina Liiver
klaveriõpetaja ja kontsertmeister
799 9533
martina.liiver@rapina.ee
Ilmars Priede
kitarri- ja basskitarriõpetaja
799 9534
ilmars.priede@rapina.ee
Aleksandra Jumaševa
koristaja-majahoidja
799 9531
aleksandra.jumaseva@rapina.ee

 

Comments are closed.