Ansambel „The Blurry Lane“ Eesti Laulu finaalis!

Foto Erlend Štaub_ The Blurry Lane_ vasakult Kristina Bianca Rantala, Taavi Poll, Kristi Raias, Steven-Marten Suur, Triinu Ruuspõld, Maksim RjurikovUskumatu edu on saatnud ansamblit „The Blurry Lane“ Eesti Laulu konkursil. Väga suurepärane oli seegi, et nad poolfinaali jõudsid, kuid finaali jõudmine ületas meie julgemadki lootused!
Ansambel sai alguse Räpina Muusikakoolist, kus toona osales praegusest koosseisust kolm liiget: Triinu Ruuspõld (löökriistad), Steven-Marten Suur (basskitarr) ja Maksim Rjurikov (soolokitarr). Triinu on Räpina Muusikakooli kahekordne vilistlane: klaveri (2013) ja löökpillide erialal (2014). Steven lõpetas Räpina Muusikakooli 2013.a klarneti erialal. Maksim asus muusikakooli õppima veidi vanemana ning õpib hetkel pop-jazzi kitarri erialal 5. klassis.
Nüüdseks kuuluvad ansamblisse noored ka väljaspool Räpinat: Võru piiga Kristina Bianca Rantala (laulu muusika ja sõnade autor, taustvokalist ja klahvpillimängija), käib korraga kolmes muusikakoolis ning õpib Räpina Muusikakoolis soololaulu; Võru noormees Taavi Poll (saksofon), kes jätkab oma muusikaõpinguid Georg Otsa nim Tallinna Muusikakoolis klassikalise saksofoni erialal ning Põlva tüdruk Kristi Raias (laul), kes jätkab Põlva Muusikakoolis klaveriõppe vilistlasena õpinguid pop-jazzklaveri erialal.
Noorte peamiseks kokkusaamiskohaks on nüüdseks Räpina Loomemaja helistuudio, kus on ideaalsed tingimused ansamblimänguks.
Suur tänu ansambli toetajatele, muusikakoolide õpetajatele ja peredele, kes on noori igatpidi toetanud ning aidanud. Ansambel „The Blurry Lane“ liikmetele soovime aga suurt jätkuvat töötahet, sihikindlust ning edu Eesti Laulu finaalis!

Comments are closed.