Edukas esinemine Viimsi JazzPopFestil

Ansambel “Gram of Fun”

6.-7. mail 2016 toimus Viimsi Koolis Viimsi Jazzpopfest vokaalansamblite konkurss.
Kahel päeval esines festivalil 16 kollektiivi, keda hindas žürii:
Reedese konkursipäeva žüriis olid Taani laulja Majken Christiansen, Klassikaraadio toimetaja Anne Prommik ning näitleja, lavastaja ja dirigent Reeda Toots.
Laupäevase konkursipäeva žüriis olid muusikateadlane ja festivali Jazzkaar peakorraldaja Anne Erm, helilooja ja pianist Olav Ehala ning lavastaja ja dirigent Reeda Toots.
Little Less vokaalansamblite kategoorias, kelle vanus on alates 13 eluaastast ning kus on 3 kuni 12 liiget, saavutas II koha Räpina ja Põlva Muusikakooli ühisansambel Gram of Fun koosseisuga Hedvig-Hanna Raud, Marilill Suvi, Liis Tintso, Kadi Kaldmäe, Kristina Bianca Rantala, Marike Peedosaar ja Kristi Raias. Ansambli andekateks ja silmapaistvateks juhendajateks on Margot Suur ja Riivo Jõgi. Lisaks sai Riivo Jõgi parima arranžeerija ERIPREEMIA. Ansambli “Gram of Fun” sõitu Viimsisse toetas ettevõtja Toomas Heering.
Konkursil esines ka Räpina, Põlva ja Võru muusikakoolide endise õpilase Kristina Bianca Rantala juhendatav ansambel 25E. (Lauljad on nii Vanalinna Hariduskolleegiumist, Gustav Adolfi Gümnaasiumist kui ka Georg Otsa nim Tallinna Muusikakoolist. Kõik noored on lõpetanud laste muusikakooli erinevatel erialadel). Bianca sai silmapaistva debüüdi eest ERIPREEMIA.

Comments are closed.