Kontsert suurimalt keelpillilt – kontrabassilt

Hanna-Ingrid Nurm kontrabassiga

Teisipäeval, 27. oktoobril tõi põnevat muusikat meie muusikakooli Elleri nimelise Muusikakooli lõpuklassi kontrabassiõpilane Hanna-Ingrid Nurm (õpetajad L.Viller ja R.Udod) koos kontsertmeister Ieva Kostandaga. Kuna Hanna-Ingridil seisab novembris ees  ESTA rahvusvaheline konkurss Tallinnas, siis oli mõttekas eelnevalt oma oskused ning närvid võõras keskkonnas proovile panna.
Kava oli tõeliselt raske ning on siiski üllatav, millist muusikat saab suure ja kohmakavõitu välimusega instrumendil luua. Hanna-Ingrid on väga tubli. Pärast kontserti toimus kontserdi teemal väike vestlusring, sest alati on esinejal hea tagasisidet saada. Kontsertmeister Ieva Kostanda on meie koolile juba hea ja kauaaegne tuttav. Oleme mitut puhku koostööd teinud ning jääb ainult imetleda noore daami virtuoossust ja kindlat närvi.

Soovime Hanna-Ingrid Nurmele ja Ieva Kostandale head esinemist ning lavanärvi!

Marika Klimberg-Hyötyläinen
Räpina Muusikakooli direktor

Comments are closed.