Laulupiigad “Lauluraginal” – tubli tulemus!

Edukad konkursandid (vasakult): Tairi Tolmik, õpetaja Margot Suur ja Amalia Belaš.

Nädalavahetusel (09. – 10.11) toimus Valgas V rahvusvaheline pop/jazz konkurss kooridele ja duettidele. Juba teist aastat järjest osales konkursil meie kooli duett koosseisus Amalia Belaš ja Tairi Tolmik, keda juhendab meie kooli õpetaja Margot Suur. Sel aastal tõi konkurss neile kaasa edu. 18 dueti seast pälvisid piigad auhinnalise III koha! Esitusele tuli M. Suure/A. Ilvese laul “Saladus”. Lauljaid saatsid Margot Suur (klaver) ja Põlva Muusikakooli õpilane Sireli Salum (viiul). Esinemisi hindas žürii koosseisus: Laura Jekabsone (Läti), Sirje Medell ja Janne Fridolin.

Õnnitleme lauljaid ja juhendajat suurepärase tulemuse puhul!

Marika Klimberg-Hyötyläinen,

Räpina Muusikakooli direktor

Comments are closed.