Mahedad kitarrihelid muusikakooli saalis

Neljapäeval, 03. detsembril toimus kitarrifestivali Fiesta de la Guitarra kontsert Räpina Muusikakoolis. Esinesid H.Elleri nim Tartu muusikakooli ja Räpina Muusikakooli noored kitarristid.
Saalis valitses õdus atmosfäär. Publikud küll polnud eriti palju, kuid kontsert köitis kuulajate meeli. Räpinat esindanud noored muusikud olid enamasti 1.-2. klassist (Marili Piirisild, Elise-Cristine Paabo, Mats Truija). Eelpoolmainitud noored kitarristid esinesid koos õpetaja Kristel Söödiga ka kvartetina. Palju suurem kitarrimängukogemus on Daan Zekkeril, kes on oma oskustega juba niikaugel, et suudab kitarri kõlama panna. Tema mängus oli kuulda juba ka dünaamikat.
Meie külalistel oli kaasas lisaks üksikesinejatele noorteosakonnas õppiv kitarrikvartett (Johann Erich Ints, Andreas Peterson, Hanna Soomre, Hendrik Pajur), kellest kaks viimast esinesid ka solistidena. Lisaks noorematele esinesid veel ka keskastme õpilased Jaagup Kuusemaa, Hugo Kähri, Priit Peterson, kes on juba tõelised interpreedid. Kontserdi lõpus oli üks üllatusnumber, kus esinesid Elisabeth Rudanovski ja ka Elleri-kooli külalisõppejõud Patricio Zeoli.
12308401_715981048537952_914935651221015168_n (Medium)

Comments are closed.