Meie kitarristid olid väga edukad!

Raido Lillemäe

Kolmapäeval, 11. märtsil toimus Nõo Muusikakoolis Eesti Muusikakoolide Liidu korraldatud kitarrikonkursi Lõuna-Eesti ja Tartu piirkonna voor. Meie kooli esindas sel korral rekordarv õpilasi – tervelt 4! Konkursil osalesid: Raido Lillemäe, Julianna Kuusmaa, Birgit Pihlap ning Mats Truija. Kokkuvõttes jäime tulemusega väga rahule:

Raido Lillemäe I vanusegrupis III koht (õpetaja Meelis Hainsoo)

Birgit Pihlap III vanusegrupis III koht (õpetaja Ilmars Priede)

Raido ja Birgit saadeti edasi finaalvooru võistlema, kuid viiruste tõttu jäeti sel aastal vabariiklikud finaalkonkursid ära.

Hästi esinesid ka Julianna ja Mats.

Tahaks veel kindlasti mainida, et sellel konkursi tulemused olid meie kooli jaoks eriliselt tähtsad, kuna eriala loomisest alates esineti kitarrikonkursil üldse teist korda ning esmakordselt saavutati konkursil auhinnalised kohad! Pikk pai Raidole, Birgitile, muidugi ka Juliannale ja Matsile, õpetajatele Meelis Hainsoole ning Ilmars Priedele, lapsi suunavatele ning toetavatele lastevanematele!

 

Marika Klimberg-Hyötyläinen

Räpina Muusikakooli direktor

Comments are closed.