Minna Emilia Vürst saavutas III Liivimaa muusikakoolide keelpillimängijate konkursil III koha!

21. – 22. veebruaril toimus H. Elleri nim Tartu Muusikakoolis III Liivimaa muusikakoolide keelpillimängijate konkurss. Kuna meie muusikakoolis toimub viiuliõpe alles vähe aega, siis meilt osales konkursil üks õpilane – Minna Emilia Vürst. Tundub juba, et ükskõik mida Minna teeb, toob see kaasa vaid väga häid tulemusi. Nii oli see ka keelpillikonkursil. Väga tihedas konkurentsis (38 õpilast) saavutas Minna III koha.

Minnal on hetkel kaks viiuliõpetajat. Minna Emilia õpetaja Räpina Muusikakoolis on Alari Kalvik.  Lisaks meie koolile osaleb Minna ka H. Elleri nim Tartu Muusikakooli Tulevikumuusikute projektis, kus tema õpetajaks on Kristel Eeroja-Põldoja. Minnat saatis konkursil kontsertmeister Ebe Müntel, Räpinas toimuvatel esinemistel on tema kontsertmeistriks Martina Liiver.

Soovime Minnale, tema õpetajatele ja kontsertmeistrile palju õnne auhinnalise koha puhul ning kindlasti palju edu ka edaspidiseks!

Marika Klimberg-Hyötyläinen,

Räpina Muusikakooli direktor

Comments are closed.