Minna Vürstile kuulub 1. koht Lõuna-Eesti flötistide konkursil!

Vasakult: kontsertmeister Martina Liiver, Minna Emilia Vürst ja flöödiõpetaja Oksana Iljašenko.

Pühapäeval, 17. veebruaril toimus H. Elleri nim Tartu Muusikakoolis Eesti Muusikakoolide Liidu korraldatud konkursi “Parim Noor Instrumentalist” Lõuna-Eesti voor flötistidele. Meie koolist osales konkursil vaid 1 õpilane – Minna Emilia Vürst. Juba varasemalt muusikakoolis toimunud õpilaskontserdil, kus Minna oma konkursikava esitas, tekkis kuulajatele arusaam, et tegemist ei ole lihtsalt mängija või harrastajaga, vaid Noore Muusikuga. Minna on laval enesekindel, väga musikaalne, tema esitatav muusika jõuab iga kuulajani. 

Konkursi reglemendi järgi on võimalik saavutada kokku 25 punkti. Minna pälvis kõigilt žürii liikmetelt 24 punkti, millega ta saavutas 27 konkurendi seas esimeses vanusegrupis ülekaalukalt esikoha! 

Soovime Minnale palju õnne ning hoiame kõvasti pöialt finaalis! Soovime õnne ka flöödiõpetaja Oksana Iljašenkole ja kontsertmeister Martina Liiverile!

Marika Klimberg-Hyötyläinen,

Räpina Muusikakooli direktor

Comments are closed.