Muusikakooli bänd „ööRotid“ esines Põlva Gümnaasiumis noortebändide festivalil

Räpina Muusikakooli bänd "ööRotid" prooviruumis. Fotolt puudub Algis Nilin.

Foto: M. Klimberg-H

Toreda nimega muusikakooli bänd “ööRotid” pani taas enda võimeid proovile ja osales 10. aprillil Põlvamaa noortebändide festivalil Põlvas. Seda vahvat koosseisu juhendab kauaaegne pedagoog ja tegevmuusik Alari Piispea. Ansamblisse kuuluvad:
Laureen-Marie Piir – vokaal
Lemme Salf – vokaal, kitarr
Hendri Pastak – löökpillid
Karl-Markkus Rebane – vokaal, klahvpillid
Art Vizel – basskitarr
Algis Nilin – kitarr.

Seekord pälvis bänd eripreemia parima kokkumängu eest!
Tunneme selle koosseisu üle suurt rõõmu ning loodame, et selline kollektiiv jääb aastateks muusikakooli tiiva all tegutsema. Palju õnne, ööRotid ja juhendaja Alari Piispea! Te esindasite Räpina Muusikakooli hästi ning väärikalt!

Marika Klimberg-Hyötyläinen
Räpina Muusikakooli direktor

Comments are closed.