Muusikakooli õpilased esinesid õpilaskontsertidel

Jakob videost 2Tähistasime rahvusvahelist muusikapäeva 06. oktoobril. Meie kooli õpilased näitasid, mida nad olid suve ning septembrikuu jooksul õppinud. Kava oli mitmekülgne ning esinejaid palju. Kuulajate ette astusid: Angelika Apuhtin (klaver), Gregor Mathias Rämson (klaver), Miriam Metsanurm (akordion), Zoe Emilie Jacobson (klaver), Sandra Puurmaa (viiul), klaveriduo Sofia Žarova ja Marika Klimberg-Hyötyläinen, Adeele Aruste (akordion), Mia Mirel Asi (plokkflööt), Maia Mähar (klaver), Richard Clark Toomemägi (akordion), Mirel Rämson (klaver), Kristjan Tagel (flööt), Cordelia Liiv (viiul), Helerin Salve (klaver), Minna Emilia Vürst (viiul), Erle-Mai Pabusk ( klaver),Matfei Razik (akordion), ansambel koosseisus Jakob Täht (metsasarv)ja Aksel Vürst (klarnet), Kärt Talumees (klaver), Minna Emilia Vürst (flööt), Angelo Raoul Lombardo (kornet), Kristin-Johanna Silla (klaver), Marili Piirisild (kitarr), Amalia Belaš (klaver), Erle-Mai Pabusk (laul), Jakob Täht (metsasarv), Elise-Cristine Paabo (kitarr), Andry Must (klaver)ja Daan Zekker (kitarr). Õpilased esinesid hästi ning kuulajaid oli saalis piisavalt.
Kolmapäeval, 19. oktoobril esinesid aga peaasjalikult need õpilased kes osalesid D.O.Wirkhausi konkursil ning ka need õpilased, kelle palad olid esinemisküpsed. Publiku ette astusid: Minna Emilia Vürst (flööt), Mia Mirel Asi (plokkflööt), Algis Nilin (basskitarr), Kristjan Tagel (flööt), Hannes Kerge (laul), Kevin Salve (basskitarr), Karoliina Raudberg (flööt), Regnar Preeden (ksülofon), Stella-Lisethe Kivilo (klaver), Jaan Junson (ksülofon), Lisett Koitsaar(klaver), Mihkel Toomas Heering (akordion), Sofia Žarova (klaver), Kaisa Mähar (klaver), Jaanika Piho (klaver), Daisi Treier (klaver), Mats Truija (laul), Hanna-Marleen Oras(klaver), Krettel Kivisaar (klaver), Aksel Vürst (ksülofon), Victoria Jürgenson (klaver), Katariina Nagel (klaver), Jakob Täht (metsasarv), Eva-Lotta Oimar (klaver), Lenna-Emilie Võikar (klaver), Diana Pihlap (klaver), Angelika Apuhtin (klaver), Tairi Tolmik ( klaver), klaveriansambel Marios Tammes ja Erene Petrova ning Reno Kokmann (marimba).

Marika Klimberg-Hyötyläinen
Räpina Muusikakooli direktor

Comments are closed.