Muusikakoolis oli näosaateteemaline jõulupidu

Esmaspäeval, 19. detsembril toimus muusikakoolis järjekordne jõulupidu “Su nägu tundub tuttav”, kus oma võimed panid taas proovile õpetajad. Ikka selleks, et õpilased ja lapsevanemad näeksid, et tegemist on loominguliste ja hakkajate inimestega, mitte vaid kuivikutest õpetajatega.
Esitusele tuli õpetajatepoolselt neli etteastet. Kõigepealt astus “lavale” Meelis Hainsoo alias Vello Orumets, kelle esitus oli originaalile ääretult sarnane. Talle sekundeeris ansambel Laine koosseisus: Margit Kokmann, Ave Astel, Küllike Männiste ja Erene Petrova. Järgmisena esines Marika Klimberg-Hyötyläinen Alla Pugatšovana. Siis astus publiku ette Martina Võrk Eeva Talsina, kus ansamblit Curly Strings`i parodeerisid õpetajad Elli Käbin, Juta Püvi ja Alari Kalvik. Õpetajate etteasted lõpetas populaarne duett Margot Suur Elina Borni ja Arno Tamm Stig Rästana, kelle esituses kõlas Eurovisioonil kõrge koha saavutanud “Goodbye to Yesterday”. Kõik esinejad andsid endast parima ning loodetavasti meeldis kuulajaskonnale õpetajate jõulushow.
Esinejaid hindas  hindas kõrgetasemeline ning nõudlik žürii koosseisus: Aapo Ilves (muusik ning sõnameister), Tiina Kadarpik (Värska Muusikakooli direktor ja Räpina Kammerkoori dirigent) ning Räpina Muusikakoolis viimast aastat laulu õppivad Kadi Kaldmäe ja Hedvig-Hanna Raud. Õhtujuhiks ning näosaate läbiviijaks oli meie basskitarriõpetaja Indrek Mällo. Tehniliseks teostajaks oli kooli sekretär Marje Hindriksoo. Siinjuures tahaksin eriliselt esile tõsta Arno Tamme, kes teostas kogu salvestus- ja videomaterjali, mistõttu show oli originaalsaatele sarnane.
Jõuluõhtul esinesid veel noored vokalistid: Hannes Kerge koos õpetaja Arno Tammega ning Minna Emilia Vürst ja Andry Must koos solistide ansambliga Margot Suure juhendamisel.
Jõulupeo lõpus jõudis kohale ka tore Jõuluvana, kes tõi headele õpilastele ning töökatele õpetajatele toredaid maiustusi ning kingitusi. Kogu koolipere poolt üheskoos lauldud “Tiliseb, tiliseb aisakell” saatel saadeti jõuluvana teiste heade ja tublide laste juurde ning see laul lõi toreda jõulutunde arvatavasti kõigi peoliste hingedesse. Rõõmsalt kommipakke krõbistades seati sammud kodu poole.

Marika Klimberg-Hyötyläinen
Räpina Muusikakooli direktor

Comments are closed.