Muusikat täis päev

Esinejad pärast kontserti RÜG-is

Foto: M. Klimberg-H

Esmaspäeval, 20. mail oli muusikakooliperel palju tegemist. Nimelt esinesid meie õpilased kahel kontserdil: hommikupoolikul Räpina Ühisgümnaasiumis ja õhtupoolikul külastas meid Räpina lasteaia Vikerkaar kaks rühma mudilasi. Mõlemad kontserdid õnnestusid hästi ning muusikakooli õpilased ja õpetajad olid esinemiseks hästi ette valmistunud.
Ühisgümnaasiumi õpilased kuulasid oma kaasõpilasi suure huviga. Seekord oli kuulajate hulgas lisaks algklassidele ka vanemate klasside õpilasi.
Lasteaia lastel on kahtlemata nii mahukat kontserti (40 minutit) raske kuulata, sest vägisi hakkavad jalad nihelema ning tahaks kohe kuidagi esinejat kommenteerida. Lapsed olid siiski väga tublid ning õpetajate kaasabil kuulati ülimalt tähelepanelikult. Muidugi oli ka neid, kellele tundus kontserdile kulunud aeg väga pikana, kuid osa lapsi soovis, et kontsert oleks veel edasi kestnud. Selleks, et kuulata oleks põnevam, tutvustasin noorele kuulajaskonnale instrumente. Ikka selleks, et 10. ja 11. juunil toimuvatel sisseastumiste päevadel oskaksid tulevased noored muusikud nimetada väljavalitud instrumendi nime.
Kontsertidel esinesid: Raahel Miroljubov, Elizabeth Randma ja Marleen Punnisk viiulil, Sofia Saprõkina, Marite Sikamägi ja Gregor Mathias Rämson klaveril, Ethlyn Palu soolotrummil, Miina Johanna Viskar vibrafonil, Katariina Nagel ja Kristjan Tagel saksofonil, Laureen-Marie Piir basskitarril, Kristina Piirsalu ja Steven Parmask akordionil, Kärt Eliise Sing ja Jaana Mari Kala flöötidel, Emilia Rämson plokkflöödil, Kristel Koido ja Lemme Salf kitarril, Harri Talvik baritonhornil, Otto Valter Vürst tromboonil ja löökpillil, Alfred Vürst trompetil ja kontrabassil ning Elizabeth Randma, Karl-Markkus Rebane ja Eimi Ootsing lauludega.
Loodame, et kontsertide kuulajaskonnas on noori muusikahuvilisi, kes asuvad sügisest meie kooli õppima.

Marika Klimberg-Hyötyläinen

Räpina Muusikakooli direktor

Basskitarril Laureen-Marie Piir

Foto: M. Klimberg-H

Karl-Markkus Rebane esinemas lasteaia mudilastele

Foto: M. Klimberg-H

Esinevad Kristjan Tagel ja Katariina Nagel

Foto: M. Klimberg-H

Esinevad õp Ilja Šarapov ja Otto Valter Vürst

Foto: M. Klimberg-H

Lasteaia mudilased muusikakooli rõdul kaunist vaadet nautimas

Foto. M. Klimberg-H

Comments are closed.