Õpilased mängisid toredasti õpilaskontserdil

Esineb Art Hütt

Kolmapäeval, 19. veebruaril toimus taas õpilaskontsert. Oma oskustega särasid Katre-Maria Heinsoo, Liisu Petrov, Jaana Mari Kala, Jana Säinast, Laureen Marie Piir, Arhanna Sandra Arbma, Mia Mirel Asi, Karoliina Raudberg, Kristjan Tagel, Robin Sõukand, Georg Neimann, Regnar Preeden, Birgit Pihlap, Adeele Truija, Ethlyn Palu, Matfei Razik, Kristel Koido, Mats Truija, Raido Lillemäe, Art Hütt, Julianna Kuusmaa, Marleen Punnisk, Martin Kants, Lauri Lundve, Miriam Metsanurm ja Marleen Möller. Õpetajatest esinesid Brita Blair, Ilmars Priede, Erene Petrova, Martina Liiver, Oksana Iljašenko ja Alari Kalvik.

Kuna mitmed kontserdil esinenud õpilased astuvad peagi võistlustulle Eesti Muusikakoolide Liidu poolt korraldatavatel keelpilli, kitarri, akordioni ja löökpilli konkurssidel, siis täna tuli publiku ees mängida juba mitu teost. Meie koolist osaleb konkursil 3 akordioniõpilast, 4 kitarriõpilast, 1 viiuliõpilane ning 3 löökpilliõpilast.

Kontserdi korraldas ning viis läbi õpetaja Brita Blair.

Kõiki fotosid näete peatselt galeriist. 

Marika Klimberg-Hyötyläinen

Räpina Muusikakooli direktor

Esinevad Marleen Möller ja õpetaja Martina Liiver.

Esinevad Laureen Marie Piir ja õpetaja Alari Kalvik

Esinevad Kristel Koido, Jana Säinast ja õpetaja Ilmars Priede

Esinevad Ethlyn Palu ja õpetaja Brita Blair.

Comments are closed.