Räpina Muusikakooli lauljad on käesoleval õppeaastal väga säravalt esinenud ning konkurssidelt magusaid võite koju toonud. Senini on küll peatähelepanu pälvinud laulupiigad, kuid ega noormehedki pole kõrvale jäänud. Alles hiljuti osales 4 meie kangema soo esindajat Eesti Meestelaulu Seltsi poolt korraldatud XIV üle-eestilisel poiste-solistide võistulaulmise esimeses ehk maakondlikus voorus. See õnnestus neil hästi – kõik neli pääsesid edasi Lõuna-Eesti jõukatsumisele! Nimetan siinkohas tublid ja noored laulumehed ka ära:
Hugo Viktor Vürst, Otto Valter Vürst, Alfred Vürst ja Karl-Markkus Rebane.
4-5. aprillil toimus uus väljakutse: LÕUNA-EESTI POOLFINAAL ERM-is. Ka siinse tiheda konkurentsiga poolfinaalis andsid kõik endast maksimumi.
Nagu ikka konkurssidel, sõelutakse väljapaistvamad lauljad välja. Tulemused on sellised:
HUGO VIKTOR VÜRST – ERIPREEMIA (ilmeka esituse eest)
OTTO VALTER VÜRST – edasipääs FINAALI!
KARL-MARKKUS REBANE – edasipääs FINAALI!
ALFRED VÜRST – väga tubli etteaste!
Suur tänu kuulub imelisele laulupedagoogile MARGOT SUURELE ning asendamatule kontsertmeistrile JÜRGEN JÄRVPÕLLULE!
Kiidusõnad toetavatele lapsevanematele!
Ees ootab finaal ja kahel noormehel tuleb koos õpetajatega võtta ette reis pealinna, et edukalt rinda pista vabariigi parimatega.
Edu teile!
Marika Klimberg-Hyötyläinen
Räpina Muusikakooli direktor







