Muusikakool edukas konkursil “Solistica 2016”

IMG_246622.-23. jaanuaril toimus Kuressaares Eesti noorte lauljate konkurss “Solistica 2016”, kuhu pääsesid lauljad osalema lindivooru alusel. Eelvooru žürii (Tuuli Velling, Helin-Mari Ader, Alar Kotkas) valis 148-st solistist välja 54, kes pääsesid finaali. Räpina Muusikakoolist said finaali võistlema 3 lauljat: Margit Jaagund, Pilt1Hedvig-Hanna Raud ja Kadi Kaldmäe. Noori lauljaid hindas žürii, kuhu kuulusid Mare Väljataga, Mikk Targo, Gertu Pabbo, Urmas Lattikas, Silja Vipre, Marek Sadam, Laura Junson.

Kõik meie kooli õpilased esinesid konkursil väga hästi. Margit Jaagund (4.-6.klasside vanuserühmast) saavutas suurepärase II koha. Laulustuudio Fa-diees juhendaja ja lauljad andsid Margitile ka eripreemia väga hea esituse eest.

Lisaks omistati Margot Suurele ja Riivo Jõgile parimate juhendajate peapreemia.

Õnnitleme kõiki asjaosalisi!

 

Comments are closed.