Räpina Muusikakoolil on kontserdirohke nädal

Külalised lasteaiast Vikerkaar

M. Klimberg-Hyötyläinen

Maikuu teine nädal oli muusikakooli õpilastele ja õpetajatele erakordselt väljakutseid pakkuv. Ühe nädala jooksul toimus kolm kontserti, mis on isegi meie muusikakooli jaoks täiesti ebatavaline! Selleks, et teiega jagada seda enese proovilepaneku nädalat, toome siin ära kokkuvõtliku ülevaate esinemistest.
Esmaspäeval, 08. mail esinesid muusikakooli õpilased Räpina Ühisgümnaasiumi õpilastele. Vastuvõtt oli soe ning oli tore suure kuulajaskonna ees esineda. Publiku ette astusid: Hanna-Liisa Neimann ja Kärt Eliise Sing flöötidel ning Emilia Rämson plokkflöödil, Eliise Rämson viiulil, Kristel Koido kitarril, Alfred Vürst trompeti ja lauluga, Kristina Piirsalu akordionil, Laura Heering klaveril, Karl-Markkus Rebane lauluga, Eliise Rämson, Raahel Miroljubov, Elizabeth Randma ja õpetaja Helena Valpeteris viiulitel, Algis Nilin basskitarril, Marleen Möller soolotrummil, Ander Konsap klaveril, Arhanna Sandra Arbma lauluga. Kontserdi lõpetas muusikakooli bändi vanem koosseis: Kristel Koido, Ander Konsap, Marleen Möller ja Algis Nilin, kes esitasid Joe Zawinul „Mercy, mercy, mercy“.
Samal päeva pärastlõunal tulid muusikakooli külla väikesed uudistajad lasteaiast Vikerkaar. Saalis oli kaks rühmatäit lapsi, aga noor publik käitus pikemast kontserdist hoolimata väga eeskujulikult ning elasid esinejatele kaasa. Kuulajaskonna ette astusid: Art Hütt soolotrummil, Hanna-Liisa Neimann ja Kärt Eliise Sing, Mia Mirell Asi ja Jana Mari Kala flöödil ning Emilia Rämson plokkflöödil, Sofia Saprõkina ja Eimi Ootsing klaveril, Steven Parmask akordionil, Eliise Rämson ja Raahel Miroljubov viiulil, Elizabeth Randma ja Emma Salf lauluga, Ethlyn Palu ksülofonil, Lemme Salf ja Kristel Koido kitarril, Algis Nilin basskitarril, saksofoniduo koosseisus Katariina Nagel ja Kristjan Tagel, muusikakooli bändi vanem koosseis: Kristel Koido, Ander Konsap, Marleen Möller, Katariina Nagel ja Algis Nilin. Kontserdi lõpetasid Alfred Vürst trompetil ning Otto Valter Vürst Novella Hansoni lauluga „Kes on kuningas või muidu rikas“.
Sama nädala kolmas kontsert toimus sedapuhku emade ja vanaemade auks. Kallitele kuulajatele esinesid: Hanna-Liisa Neimann, Kärt Eliise Sing, Mia Mirel Asi ja Jaana Mari Kala flöödil ning Emilia Rämson plokkflöödil, Sofia Saprõkina ja Lenna Reinson klaveril, Marleen Punnisk viiulil, Otto Valter Vürst tromboonil, Hanna-Liisa Neimann, Emma Salf ja Elizabeth Randma lauluga, Lemme Salf kitarril, Karl-Markkus Rebane, Otto Valter Vürst, Marleen Möller, Robin Sõukand, Art Hütt ja Ethlyn Palu löökpillidel, bändi noorem koosseisus: Art Vizel (basskitarr), Katariina Nagel (laul ja saksofon), Miriam Metsanurm, Lemme Salf (kitarr) ja Robin Sõukand (trummid), Alfred Vürst trompetil, Miriam Metsanurm akordionil, bändi vanem koosseis: Katariina Nagel (laul), Kristjan Tagel (saksofon), Algis Nilin (basskitarr), Ander Konsap (klaver) ja Kristel Koido (kitarr). Kontserdi lõpetuseks laulis Minna Emilia Vürst Piret Laikre laulu „Mu ema“.
Olgugi, et see nädal kujunes tõeliseks kontserdimaratoniks, tulid õpilased ja õpetajad sellest auga välja.

Suur tänu õpilastele, õpetajatele, kontsertmeistritele ja samuti kuulajatele!

Marika Klimberg-Hyötyläinen
Räpina Muusikakooli direktor

 

 

 

 

Comments are closed.