Suur edu Alo Mattiiseni päevade raames toimunud vokaalansamblite konkursil!

Matiiseni konkurss06. ja 07.03.2015 toimus Jõgeval Alo Mattiiseni pühendatud muusikapäevade raames vabariiklik konkurss vokaalansamblitele. Põlva Muusikakooli ansambli Mustad klahvid ja Räpina Muusikakooli ansambli Blue-S ühiseks nimeks sai Gram of Fun. Neidude ansambli juhendajateks on Margot Suur ja Riivo Jõgi.
Ühendansambli koosseisu kuulusid: Kadi Kaldmäe, Kristina Bianca Rantala, Marike Peedosaar ja Hedvig-Hanna Raud Räpina Muusikakoolist ning Marilill Suvi, Liis Tintso ja Kristi Raias Põlva Muusikakoolist.

Žüriisse kuulusid Thea Paluoja, Raul Talmar, Kait Tamra, Hele Kõrve, Märt Avandi, Laine Randjärv, Toomas Lunge, Pärt Uusberg ja Jaan Krivel. 2015 GRAND PRIX´i tiitel omistati Räpina ja Põlva muusikakooli neidude ansamblile GRAM OF FUN. Lisaks pälvis eritunnustuse Riivo Jõgi seadete ja klaverisaate eest.
Konkursil osalesid koolinoorte ansamblid ja noorteansamblid kogu vabariigist. Võisteldi viies erinevas vanusegrupis: IV-V, VI-VII, VIII-IX ja X-XII klass ja noored kuni 26. eluaastani. Konkursi tingimusteks oli, et laulda tuleb ilma mikrofonideta ning esitada tuli 2-3 laulu eesti keeles kus üks nendest a capella. Konkursil osales kokku 56 ansamblit.

Palju õnne kõigile asjaosalistele!!!

Comments are closed.