Tublimatest tublimatele anti võidukarikad üle Tartu Ülikooli aulas

Võidukad õpilased ning nende väsimatud õpetajad. Fotolt puudub õpetaja Küllike Männik.

Pühapäeval, 22.04 toimus Tartu Ülikooli aulas Eesti Muusikakooli Liidu korraldatud muusikakoolidevahelise konkursi “Parim Noor Instrumentalist 2018” Lõuna-Eesti piirkonna edukamate õpilaste autasustamine. Autasustatud õpivad väga paljudes erinevates muusikakoolides: Põlva, Tartu I ja II, H.Elleri nim Tartu, Ülenurme, Viljandi, Põltsamaa, Narva, Võru, Sillamäe, Rakvere, Ahtme, Türi, Kreenholmi, Jõgeva, Elva ja Kunda. Oleme väga rõõmsad, et sel aastal võitis karika tervelt viis õpilast Räpina Muusikakoolist! Ja need olid:
Minna Emilia Vürst, viiul (õpetaja Alari Kalvik, kontsertmeister Martina Võrk) III koht
Miriam Metsanurm, akordion (õpetaja Ave Astel) III koht
Georg Neimann akordion (õpetaja Ave Astel) III koht
Matfei Razik, akordion (õpetaja Juta Püvi) III koht
Reno Kokmann, löökpillid (õpetajad Küllike Männik ja Heigo Rosin, kontsertmeister Martina Võrk) II koht
Soovime veelkord võitjatele palju õnne! Suured tänusõnad kuuluvad usinatele õpetajatele ning järjekindlatele lapsevanematele!

Konkursil osalesid seekord veel järgmised tublid õpilased: Birgit Pihlap (kitarr, õpetaja Ilmars Priede), Marili Piirisild (kitarr, õpetaja Meelis Hainsoo), Daan Zekker (kitarr, õpetaja Meelis Hainsoo) ning Kristjan Rannaste (löökpillid, õpetaja Küllike Männik), kellele omistati piirkondlikus voorus diplom.

Ja ei tohi unustada, et meie kooli motoks on: “Igaühest võib saada muusik”. Ja pealegi – edukas muusik! Tõestus on ju siinsamas.

Marika Klimberg-Hyötyläinen,
Räpina Muusikakooli direktor

 

Comments are closed.