Andry Must vabariiklikus Poiste Laulu poolfinaalis III koht!

Andry Must oli Poiste Laulu poolfinaalis edukas!

Pühapäeval, 26.märtsil toimus Eesti Meestelaulu Seltsi Lõuna regioonis H.Elleri nim Tartu Muusikakoolis tõeliselt mehine rammukatsumine soololaulu alal. Nimelt toimus Poiste Laulu poolfinaal, milles osales kokku 193 poissi ja noormeest. Üldse osales sellel lauluvõistlusel kokku 510 meeslauljat! Aukartustäratav arv! Räpina Muusikakooli esindas sel toredal võistlusel meie kooli kauaaegne tegija Andry Must, kes pälvis poolfinaalis III koha (12-aastaste ja kuni häälemurdeni vanemate noormeeste hulgast)! Andry vokaalpedagoogiks on kõik aastad olnud Margot Suur, kontsertmeistriks Riivo Jõgi. Täname õpetajaid nähtud vaeva ja hea õpetuse eest!
Lauljaid hindas žürii koosseisus – 2019. aasta juubelilaulupeo muusikaline juht PEETER PERENS, G. Otsa Muusikakooli klassikalise laulu osakonna juhataja – EHA PÄRG ja G. Otsa Muusikakooli rütmimuusika laulmise osakonna õpetaja – MARE VÄLJATAGA.
Õnnitlused Andryle suurepärase saavutuse puhul!
Marika Klimberg-Hyötyläinen
Räpina Muusikakooli direktor

Comments are closed.