Diana Pihlap tegi muusikakoolile juubeliks kingituse

Diana Pihlap – noor kunstnik ning muusik. Tütarlaps, kes jõuab palju.

Meie üllatus oli suur, kui saime teada, et Diana Pihlap tegi muusikakoolile 30. aastapäevaks kingituse – akrüülvärvidega maalitud maali. Pildil on kujutatud eelmisel õppeaastal meie koolis töötanud andeka ja toreda õpetaja Arno Tamme kitarr. Küllap olid kitarritunnid nii huvitavad, et see Dianat inspireeriski. Dianal tekkis juba ammu mõte mingi maal muusikakoolile kinkida ning seoses juubeliga avaneski võimalus idee teoks teha. Maal valmis umbes 3-4 tunniga. Diana Pihlap õpib muusikakoolis Martina Võrgu 6. klaveriklassis ning vabaõppes Ilmars Priede 3. kitarriklassis. Lisaks eelnevale tantsib ta gümnaasiumis rahvatantsurühmas, on seal ka õpilasesinduse liige. Veel on ta Põlvamaa Noortekogu liige. Ühesõnaga piiga, kes kõike jõuab! Muusikaarmastus pärineb arvatavasti ema Kadi Traagelilt, kes on meie muusikakooli 5. lennu vilistlane.

Marika Klimberg-Hyötyläinen,
Räpina Muusikakooli direktor

Comments are closed.