Juubeliterohke aeg

Rõõmsad sünnipäevalised

Viimased kaks kuud on möödunud peadpööritava kiirusega, sest kalendris olid üksteise järel Põlva Muusikakool 50 ja Räpina Muusikakool 30. Viimasel nädalavahetusel, st 17. novembril oli Räpina Avatud Noortekeskuse 15. sünnipäev, järgmisel päeval oodati Räpina Muusikakooli esindust aga Värska Muusikakooli 20. aastapäevale.
Reedesel noortekeskuse sünnipäeval oli näha, et noored on hingega asja juures. Kõik oli põhjalikult läbi mõeldud, kutsututele ulatati tänukirjad ja magusad medalid. Sünnipäeva külalisesinejateks olid meie kooli tütarlaste ansambel ning Andry Must (juhendaja õpetaja Margot Suur), kes mõlemad said valju aplausi osalisteks. Huvitav oli tuletõrjemaja fuajees paiknev fotoaparaat, mis jäädvustuse järel printis kohe ka foto välja. Selline vanamoodne disain, kuid kaasaegne lahendus. Väga hästi maitses ka noorte endi poolt valmistatud tort.
Laupäeval nautisime koos endise ka Värska Muusikakooli õpetaja Juta Püviga aga setude külalislahkust kultuurimajas. Õpetajate ning õpilaste poolt oli ette valmistatud pikk ja toekas kava. Eriti meeldis lõpunumber, kus enamus kooli õpilastest kaasa lõi. Lisaks karmoška-, kandle-, akordioni-, klaveri-, laululugudele esines ka Värska Muusikakooli kuulus vilistlane Jalmar Vabarna, kes tõi saali hulga elevust.
Õnne kõigile juubilaridele!
Toimekas nädalavahetus oli.

Marika Klimberg-Hyötyläinen,

Räpina Muusikakooli direktor

 

Värska Muusikakooli pere musitseerimas.

Väga oodatud oli Jalmar Vabarna etteaste.

Värska Muusikakooli direktor Tiina Kadarpik

 

Comments are closed.