“Gram of Fun” – taas ülekaalukad võitjad!

Gram of Fun koos juhendajate Margot Suure ja Riivo Jõgiga.

11.märtsil saabus Jõgevalt meie kooli taas rõõmusõnum: Gram of Fun saavutas III korda Alo Mattiiseni nim laulukonkursil Grand Prix!!! Uskumatu tulemus. Juba ainuüksi ühe sellise võidu peale võib südamest rõõmustada, kuid kolmandat korda- see tundub juba utoopilisena.
Seekord, nagu ka 2016.a esines ansambel vähendatud koosseisus: Kadi Kaldmäe, Marike Peedosaar ja Hedvig-Hanna Raud Räpina Muusikakooli ja Marilill Suvi ning Kristina Bianca Rantala Põlva Muusikakooli nimekirjast. Esitusele tuli 3 laulu: ansambel Justamendi repertuaarist “Vangile ei meeldi trellid”, Vikerraadio Õhtujutu tunnuslauluks oleva “Unelaulu” ning Uno Naissoo laulu “Tee-ehitaja”. Laulud on keerukad ja põnevad, mille eest on hoolt kandnud Riivo Jõgi, Margot Suur on pikki aastaid hoolitsenud lauljate kõrge vokaaltaseme eest.
Mitte ükski teine koosseis ei saavutanud üldkokkuvõtteks punktisummat 9, kuid Gram of Fun`i tulemuseks 9,7, mis tähendab, et praktiliselt ideaalne esitus.
Tänaseks päevaks on see fantastiline lauljate kogum saavutanud 4 Grand Prix`d (üks neist Vilniuse rahvusvahelisel konkursil). Õnnitleme lauljaid ning juhendajaid! Ansamblil seisab suve hakul ees kontsertreis Bad Segebergi (Saksamaa), kuhu neid oodatakse messile esinema.
Marika Klimberg-Hyötyläinen
Räpina Muusikakooli direktor

Comments are closed.