Imeline õpetajate päeva kontsert

Esinevad Räpina ja Põlva muusikakoolide õpilased

Foto: M. Klimberg-H

Neljapäeval, 05. oktoobril kogunesid pidulikud ja heatujulised õpetajad ning koolitöötajad kultuurikeskusesse Räpina valla õpetajate päeva aktus-kontserdile. Vallavanem Enel Liin tervitas kohalolnuid pidupäeva puhul ja õnnitles valla staažikaid haridustöötajaid tööjuubelite puhul. Muusikakooli töötajatest pälvisid vallavalitsuse tänukirjad õpetajad Martina Liiver ja Oksana Iljašenko (20 aastat Räpina Muusikakoolis) ja direktor Marika Klimberg-Hyötyläinen (35 aastat muusikakoolis).
Aktust ilmestasid Räpina ja Põlva muusikakoolide õpilased. Üles astusid Karl-Markkus Rebane (laul), Alfred Vürst (trompet ja laul) ja kahe kooli ühisansambel „Leged“ koosseisus Gete-Ly Vija ja Lemme Salf (Räpina Mk) ning Elis Padar ja Emma Liblik (Põlva Mk). Lisaks esinesid Hanna-Lisete Sellis (vioola) ja Anette Vaino (lõõtspill) sõsarkoolist.
Kontserdi teises osas esines Silvia Ilves koos oma kahe pojaga, Tristan (tšello) ja Stefan (klaver). Hoolimata oma noorest east, esinesid poisid kõrgel tasemel, näidates ennast nn kodus nii klassikalises kui ka popmuusikas. Mõlemad noormehed valdasid oma instrumente üllatavalt meisterlikult ning ilmekalt. Efektne oli ka Silvia Ilvese enda esinemine. Südantsulatav oli jälgida, kuidas ema oma kahe pojaga laval vabalt ja julgustavalt suhtles.
Tänavune kontsert-aktus oli igati õnnestunud, sündmuse vääriline ning täitis kõik minu ootused. Räpina Kultuurikeskusele suur tänu!

Marika Klimberg-Hyötyläinen

Räpina Muusikakooli direktor

Esines perekond Ilves. Vasakult: Stefa, Silvia ja Tristan.

Foto: M. Klimberg-H

Räpina vallavanem pr Enel liin õnnitleb õp Martina Liiverit 20. a tööjuubeli puhul

Foto: M. Klimberg-H

Vasakult: õpetaja Martina Liiver ja direktor Marika Klimberg-Hyötyläinen

Foto: Taavi Nagel

Trompetil esineb Alfred Vürst

Foto: M. Klimberg-H

Laulab karl-Markkus Rebane

Foto: M. Klimberg-H

Ansambel "Leged" ja solist Alfred Vürst

Foto: M. Klimberg-H

Kontsertmeister Jürgen Järvpõld

Foto: M. Klimberg-H

Tšellol musitseerib Silvia Ilves

Foto: M. Klimberg-H

Ansambel "Leged"

Foto: M. Klimberg-H

Comments are closed.