Jakob tõi metsasarvekonkursi esimese koha diplomi Räpina Muusikakooli!

Jakob Täht metsasarvega konkursil esinemas.

Laupäeval, 03. märtsil toimus Tartu 1. Muusikakoolis Eesti noorte metsasarvemängijate konkurss. Osaleti kokku neljas vanuserühmas. Sel küllaltki haruldasel instrumendil esines 16 noort metsasarvemängijat Nõmme, Vändra, Pärnu, Türi, Väike-Maarja, Tartu 1., Ülenurme, Vastseliina ja Räpina Muusikakoolist ning Tallinna Muusikakeskkoolist. Meie kooli õpilane Jakob Täht esines 3. vanuserühmas (12-13-aastaste rühm) ning saavutas 1. koha! Selles vanuserühmas esines kokku 5 mängijat. 

Jakobi õpetaja on Kaido Otsing, Tartu 1. Muusikakooli direktor ja väljapaistev metsasarveõpetaja. Klaveril saatis Jakobit Ieva Kostanda, H. Elleri nim Tartu Muusikakooli kontsertmeister.

Soovime kogu kooliperega Jakobile palju õnne suurepärase saavutuse puhul ning loodame, et kõige tähtsamad esinemised seisavad tal veel ees! Oleme uhked Sinu üle!

Marika Klimberg-Hyötyläinen,

Räpina Muusikakooli direktor

Comments are closed.