Meie orkester osales noorte laulu- ja tantsupeol “Mina jään”

Räpina Noorte Puhkpilliorkester, keskel dirigent Elli Käbin.

Oleme rõõmsad, et ka muusikakool andis oma panuse noorte laulu-ja tantsupeo toimumisse, kuna puhkpilliorkester läbis ülevaatused ja pääses Tallinna suurpeole. Räpina valla Noorte Puhkpilliorkester tegutseb alates käesolevast aastast muusikakooli tiiva all. Orkestrit juhatab 2015. aasta sügisest noor dirigent Elli Käbin, kes on ühtlasi ka meie kooli vilistlane. Orkestris mängivad lisaks õpilastele ka muusikakooli vilistlased ning vanemad liikmed, kelle kaasamängimine on õpilastele suureks toeks. Loodame, et orkestriliikmete arv tulevikus kasvab ning puhk-ja löökpillihuviliste hulk suureneb, et jätkata pikaajalisi Räpina puhkpilliorkestrite traditsioone. 2018.a toimub Räpinas puhkpillifestival, millega tähistatakse Räpina valla Noorte Puhkpilliorkestri juubelit.

Marika Klimberg-Hyötyläinen,
Räpina Muusikakooli direktor

Comments are closed.