Muusikakoolis käib arvestuste sessioon

20161212_132433

Räpina Muusikakooli viiulipiigad. Vasakult Heleriin Liiske, Cordelia Liiv, Minna Emilia Vürst ja Sandra Puurmaa.

Sel nädalal toimuvad Räpina Muusikakoolis arvestused. Läbi on saanud viiuli- ja klaveriarvestused. Kokkuvõttes saab öelda, et lapsed olid tublid. Viiuliarvestuse sooritas 4 noort piigat, kes kõik said “5”. Meie koolis õpetab viiulit Alari Kalvik, kes jätkab oma õpinguid EMTA-a. Kõige populaarsemal, klaveri erialal õpib meie koolis peaaegu pool õpilaskonnast. Kõik õpilased said neljad ja viied kätte. Õpetajateks on Martina Võrk,

20161213_181214

Angelika Apuhtin musitseerimas.

Erene Petrova, Margit Kokmann ja Marika Klimberg-Hyötyläinen.

Nüüd jääb usinatel viiuli-ja klaveriõpilastel oodata vaid jõuluvana, kes loodetavasti toredaid kingitusi toob. Ootel on arvestus basskitarri, kitarri, puhkpillide, löökpillide ja akordioni erialadel. Loodame, et neil läheb sama hästi.

Marika Klimberg-Hyötyläinen
Räpina Muusikakooli direktor

Comments are closed.