Muusikakoolis toimus kolmapäeval eksamite päev

Räpina Muusikakooli 30. lennu lõpetajad.

Kolmapäeval, 24. mail muusikakoolis tunde ei toimunud, sest kogu õpetajaskond kuulas ning hindas lõpu- ja üleminekueksamitel esinejaid. Enda muusikakoolis omandatud oskusi näitasid järgmised 30. lennu lõpetajad: Andry Must (klaver), Raul Petersell (akordion), Reno Kokmann (löökpillid), Amalia Belaš (klaver), Kevin-Paul Talviste (akordion) ja Tairi Tolmik (klaver). Kokkuvõttes saab lõpetajate mängutasemega rahule jääda, kuid nii mõnigi esitus jäi närveerimise tõttu veidi kesisemaks. Õpetajatest koosnev žürii tõstab eriliselt esile Reno Kokmanni meisterlikku esitust löökpillidel. Selleks on Reno ka aastate jooksul palju vaeva näinud ning tulemus ei lasknud end oodata. Kindlasti saame tulevikus olla uhked, et Reno on mitmete teiste koolide hulgas lõpetanud ka Räpina Muusikakooli. Ta osaleb ka H.Elleri nim Tartu Muusikakooli Tulevikumuusiku programmis, kus õpilane saab neli erialatundi kuu jooksul ka Tartu erialaõpetaja juures.  Kõik esinejad olid tublid, kuid veel paistis eriliselt silma Tairi Tolmiku ääretult musikaalne lähenemine F.Chopini “Vihmapiiskade prelüüdis”. Nii esinebki õpilane, kellest võib saada täht tuleviku muusikataevas.
4. klassi üleminekueksami sooritasid: Victoria Jürgenson (klaver), Krettel Kivisaar (klaver), Katariina Nagel (klaver), Eva-Lotta Oimar (klaver), Hanna-Marleen Oras (klaver), Regnar Preeden (löökpillid) ja Lenna-Emilie Võikar (klaver).  Tõstan eriliselt esile veel ka Regnar Preedeni ja Lenna-Emilie Võikari meisterlikku mängu.
Palju õnne kõigile eksami sooritanutele! Loodetavasti näeme teid kõiki ka järgmisel aastal Räpina Muusikakoolis edasi õppimas!
Marika Klimberg-Hyötyläinen,
Räpina Muusikakooli direktor

Räpina Muusikakooli 2017.a noorema astme lõpetajad.

Comments are closed.