Oli meeleolukas jõulupidu!

Esmaspäeval, 17. detsembril kell 17 kogunesid Räpina Kultuurikeskuse/Aianduskooli saali kogu muusikakooli perele lisaks veel ka paljude õpilaste vanemad. Kõigi meeled olid ärevil, sest peole oodati jõuluvana saabumist!

Kõigepealt tervitati kokkutulnuid kontserdiga. Esines flöödiduo koosseisus Minna Emilia Vürst ja õpetaja Oksana Iljašenko, Eesti rahvaviisi „Uhti, uhti, uhkesti“ esitasid ksülofonil Robin Sõukand ja klaveril Marika Klimberg-Hyötyläinen, toreda vimkaga Juhan Aaviku „Läbi lume sahiseva“ esitas akordioniansambel koosseisus Miriam Metsanurm, Georg Neiman ja õpetaja Ave Astel, „Prantsuse jõululaulu“ esitas flöödiansambel koosseisus Heleriin Liiske, Jaana Mari Kala, Minna Emilia Vürst, õpetaja Oksana Iljašenko ning klaveril õpetaja Martina Liiver, jõululaulu „We wish you a Merry Christmas“ esitasid klaveril Mariane-Liis Saar ja õpetaja Martina Liiver, põnevalt kõlas J.S.Bachi „Inventsioon“ marimbaduona Aksel Vürsti ja õpetaja Brita Reinmanni esituses, Liis Viira loodud „Linnaelu“ esitas klaveril Lenna-Emilie Võikar ja kontsertosa lõpetuseks kõlas Brasiilia traditsionaal „Sambalele“ flööditrio (Mia Mirel Asi, Kristjan Tagel ja õpetaja Oksana Iljašenko) esituses.
Järgmisena astusid lavale meie muusikakooli solistid, et ette kanda muusikakooli ja kultuurikeskuse ühistööna valminud etendus “Kadunud saapad”. Etenduse lavastaja oli Helje Põvvat, lavastaja assistent Maarja-Lill Mahlakas, lavakujundus Marika Lukk, kostüümid Diana Pehk, helitehnik Mati Lukk, kultuurikeskuse juhataja Marge Trumsi oli etenduse produtsent. Kõik laulud õpetas, kohandas lauljatele ning saatepartiid mängis sisse meie õpetaja Margot Suur. Osatäitjateks olid samuti meie omad laululapsed: Arhanna Sandra Arbma, Angelo Raoul Lombardo, Minna Emilia Vürst, Alfred Vürst, Gete-Ly Vija, Tairi Tolmik, Erle-Mai Pabusk, Victoria Jürgenson, Liis-Marielle Kokmann ning Maarja-Lill Mahlakas. Etendus oli huvitav, kõik esinesid kui professionaalsed näitlejad. Te olite kõik väga tublid! Koostöö kandis head vilja.
Ja siis saabus kauaoodatud jõuluvana. Lapsed ja noored said kätte kauaoodatud kingipakid, lehvitasid jõuluvanale ning asusid rõõmsal sammul koduteele. Oli tõesti tore pidu!

Kõigile kauneid jõule soovides

Marika Klimberg-Hyötyläinen, 
Räpina Muusikakooli direktor

 

 

 

Comments are closed.