Räpina Muusikakool edukas piirkondlikus voorus!

Minna Emilia Vürst koos Martina Võrguga 2016.a märtsis (Medium)Teisipäeval, 01. märtsil toimus Võru Muusikakoolis konkursi „Parim noor instrumentalist 2016“ viiuli eriala regionaalne eelvoor. Kuna viiuli eriala avati muusikakoolis alles 2014.a sügisel, siis oli viiulikonkursil osalemine meie koolil esmakordne. Meie kooli esindas 7-aastane Minna Emilia Vürst, kes võistles samas vanusegrupis koos 9-10-aastastega ning pälvis noorima osaleja diplomi. Minna Emilia õpetaja on Alari Kalvik ning kontsertmeister Martina Võrk.
Kolmapäeval, 02. märtsil toimus Antsla Muusikakoolis konkursi Parim Noor Instrumentalist 2016 kitarri eelvoor, kus meie muusikakool osales samuti esmakordselt. Konkursi lõppvooru pääsesid Daan Zekker , kes saavutas IV vanuserühmas I koha ning Marili Piirisild , kes saavutas II vanuserühmas II koha. Nii Daan kui ka Marili Piirisild pääsevad võistlema lõppvooru Tallinnas. Edukalt esines ka Elise-Cristine Paabo. Tublide kitarristide õpetaja on Kristel Sööt.Kitarristid märts 2016 (Medium)

Comments are closed.