Räpina Muusikakool esines konkursil “Parim noor instrumentalist 2015” lõppvoorus edukalt

Saksofon1 On rõõm tõdeda, et juba teist aastat järjest on Räpina Muusikakooli noored muusikud edukad konkursil “Parim noor instrumentalist”. Tänavusel kevadel jõudis Tartus toimunud lõppvooruni 4 õpilast: Tairi Tolmik, Aksel Vürst, Jakob Täht ja Kadi Kaldmäe. Nii head tulemust pole meie õpilased veel näidanud. Neljast õpilasest kahel õnnestus võita ka auhinnalised kohad: Jakob Täht III koht (metsasarv, õpetaja Kaido Otsing, kontsertmeister Eva Saar) ning Aksel Vürst II koht (klarnet, õpetaja ja kontsertmeister Riivo Jõgi).
Õnnitleme tublisid õpilasi, õpetajaid ning kontsertmeistreid!
Lõuna-Eesti muusikakoolidest õnnestus lõppvoorus esikohti noppida vaid neljal koolil: Räpina, Võru, Viljandi ja Otepää muusikakoolil.

Comments are closed.