Meie külalisteks olid Lõuna-Eesti muusikakoolide direktorid

Lõuna-Eesti muusikakoolide direktorid. Foto: Andrus Karpson

 

Kolmapäeval, 25. märtsil toimus Räpina Muusikakoolis Eesti Muusikakoolide Liidu Lõuna-Eesti regiooni direktorite nõupidamine, mis kestis kokku üle nelja tunni, millele lisandus veel ringkäik muusikakooli ruumides. Kohal olid kõik 13 muusikakooli esindajad: Antsla, Karksi-Nuia, Otepää, Põlva, Räpina, Tõrva, Valga, Vastseliina, Viljandi, Värska, Võhma, Võru muusikakoolid ning Tarvastu muusika- ja kunstikool.
Arutlusele tuli palju teemasid. Kesksel kohal oli vabariikliku konkursi Parim Noor Instrumentalist 2015 õnnestumised ja vajakajäämised. Arutati ka erinevaid probleeme ning kitsaskohti, mis koolitöös ette tulevad. Koosolek kulges väga töises ning üksmeelses õhkkonnas.

Comments are closed.