Räpina Muusikakooli laulupiigad esinesid televisioonis!

Arhanna Sandra Arbma 2. televooru saates. Foto Kairit Leibold/ERR

Räpina Muusikakoolis on laulmine alati väga au sees olnud. Nii on see ka tänavu. Meie laulupiigad osalesid endise nimega “Laulukarusselli” saates, mis kannab nüüd moodsamat pealkirja ” Tähtede lava”. 

Kuni 7-aastaste vanuserühmast pääses Põlvamaad esindama Arhanna Sandra Arbma, kes läbis edukalt esimese televooru ning pääses 31-st lauljast 10 parema hulka põhisaatesse. Järgmises voorus oli Arhanna samuti edukas ning praeguseks on ta jõudnud oma vanuserühmas 5 parima hulka. Ees on ootamas “Minu lemmiklaulu” voor ning eduka esinemise korral veel duetivoor tuntud lauljaga ning finaal. Hoiame Arhannale järgmises voorus tugevasti pöialt!

7 – 9-aastaste vanuserühmas pääses maakondlikust voorust võitjana televooru edasi ka Minna Emilia Vürst, kelle edasipääs Publiku lemmikuna otse duetivooru sõltub televaatajate hääletamisest. Minna poolt saate hääletada Tähtede lava kodulehel kuni 28. märtsini: https://menu.err.ee/k/tahtede-lava

Mõlema piiga lauluõpetajaks on Margot Suur, Räpina Muusikakooli kauaaegne ning oma töösse väga pühendunud õpetaja, kes suudab ka keskpärase andega lapsed kaunilt lõõritama panna.

Marika Klimberg-Hyötyläinen

Räpina Muusikakooli direktor

Comments are closed.