Räpina Muusikakooli õpilased esinesid vanavanemate päeval Maanteemuuseumis

Esinemine Maanteemuuseumis 10. septembril 2023.a

Foto: Sille Rebane

Pühapäeval, 10. septembril tähistati Eesti Maanteemuuseumis Põlvamaal vanavanemate päeva meeleoluka kontserdiga „Lapseks olemise rõõm“. Üles astusid Tallinna Politseiorkester dirigent Riivo Jõgi juhatusel ning Räpina ja Põlva muusikakoolide laululapsed õpetaja Margot Suure juhendamisel.
2018. aastal kuulutas Eesti Politsei- ja Piirivalveamet oma 100. aastapäeval välja lastelaulude konkursi ning käesoleval kontserdil kõlasidki konkursile esitatud lood ning ka teised Eesti heliloojate loodud laulud.
Tallinna linna haldusalasse kuuluv politseiorkester on professionaalsetest muusikutest koosnev 35- liikmeline kollektiiv Tallinna Politseiorkester, mille eelkäijaks loetakse 1928. aastal loodud Tallinna Politseinike Kogu Puhkpilliorkester. Selle orkestri dirigentideks on olnud aegade jooksul: Johannes Kostabi, Kaido Kodumäe, major Arvi Miido ja Hando Põldmäe. Praegusel ajal on Tallinna politseiorkestri peadirigent Riivo Jõgi ning dirigent Siim Aimla.
Lauljatena astusid üles: Elizabeth Randma, Karl-Markus Rebane, Gete-Ly Vija, Lemme Salf, Helerin Salve, Erle-Mai Pabusk, Katariina Nagel Räpina Muusikakoolist ning Elis Padar ja Emma Liblik Põlva Muusikakoolist erinevates kooslustes. Üles astus ka kõikide lauljate juhendaja Margot Suur.

Marika Klimberg-Hyötyläinen
Räpina Muusikakooli direktor

 

 

 

Comments are closed.