Suvepalade kontsert ja lastevanemate koosolek

klaver3Neljapäeval, 06. oktoobril toimub Räpina Muusikakoolis korraga kaks sündmust.  Kell 17 tähistame suvel õpitud palade kontserdiga rahvusvahelist muusikapäeva ning kell 18 algab muusikakooli lapsevanemate koosolek.

Kutsume laiemat avalikkust meie tasuta kontserdile! See tund aega kestev sündmus on kogu aasta toimuvatele kontsertidele avapauguks. Ühtlasi saate kuulda seda, kas meie õpilased on kogu suve ainult puhanud või veetnud aega ka oma pilli seltsis.

Kell 18 ootame kindlasti emasid-isasid igast perest osalema lastevanemate koosolekul. Päevakord:

1.”Hoolekogu tööst” (Räpina Muusikakooli hoolekogu esimees Kalle Laht)
2. Muusikakooli lapsevanem tutvustab oma kogemusi oma laste suunamisel ja kasvatamisel.
3. “Ülevaade Räpina Muusikakooli tegevusest 2016/17. õppeaastal” (Räpina Muusikakooli direktor Marika Klimberg-Hyötyläinen)
4. Koosoleku lõpus võimalik vestelda õpetajatega.

Comments are closed.