Vanavanemad nautisid pühapäeval kaunist kontserti

Laulavad Tairi Tolmik ja Andry Must, kontsertmeister-juhendaja Margot Suur.

Heidy Tamme koos kontsertmeister Vladimir Kriegeriga.

Pühapäeval, 09.09 toimus aianduskooli saalis vanavanemate päevale pühendatud laulukontsert. Südamlikud avasõnad tulid Helje Põvvatilt. Kohaletulnuid tervitas Räpina vallavolikogu esimees Teet Helm. Kuulajaid oli kogunenud terve saalitäis, sest vanavanemate päev toimub ju vaid üks kord aastas. Ja head põhjust pidutsemiseks ei saa ju raisku lasta minna!
Kõigepealt astusid publiku ette noored Räpina Muusikakooli solistid Arhanna Sandra Arbma, Andry Must, Angelo Raoul Lombardo, Amalia Belaš ja Tairi Tolmik, kes kõik esinesid säravalt. Lauljaid juhendav Margot Suur astus üles ka klaverisaatja rollis. Ja siis tuli publiku ette Heidy Tamme koos klaverisaatja Vladimir Kriegeriga. Kokkuvõtlikult võiks öelda seda, et kultuurikeskuse töötajad olid esinejat otsides teinud suurepärase valiku Heidy Tamme näol – tabamus otse kümnesse. Kõik me mäletame lauljatari Horoskoobi kuldaegadest. Laulud “Meie kaks”, “Pühapäev” ja paljud teised viisid kuulajad taas noorusaegadesse. Sama meisterlik kui laulmises oli esineja ka kontserdijuhina. Naljad, nööked, eneseiroonia, naiselik innustamine – see kõik viis selleni, et kaks parimates aastates härrasmeest tulid publiku ette võluva lauljatari tantsupartneriteks ning sellist toredat vaatepilti juba iga päev ei näe! Heidy Tamme pani oskuslikult ka kogu publiku laulma ning liikuma.
Kontserdi lõpus tõusis kogu publik püsti ning tänas šarmantset esinejat kiiduavaldustega. Kontsert lõppes lisalooga. Ilus vanavanemate päev oli.
Marika Klimberg-Hyötyläinen,
vanaema,
Räpina Muusikakooli direktor

Comments are closed.