Meie akordionistid naasid konkursi finaalist pronksiste kolmandate kohtadega

Võidukad Matfei Razik, Juta Püvi, Ave Astel, Miriam Metsanurm ja Georg Neimann.

Laupäeval, 07. aprillil toimus Keilas vabariikliku konkursi “Parim Noor Instrumentalist 2018”, milles osales meie koolist kolm õpilast: Miriam Metsanurm, Georg Neimann ja Matfei Razik, kes saadeti vabariiklikku lõppvooru piirkondlikul konkursil eduka esinemise eest. Konkursi tulemus üllatas meid kõiki: lõppvoorus saavutasid kõik kolm kolmandad kohad! Sellist edu poleks tõesti osanud oodata ning me oleme suurepärase tulemuse eest õnnelikud ning tänulikud. Kõigele lisaks omistati Georgile muusikaakadeemia üliõpilaspreemia!

Miriami ja Georgi õpetajaks on Ave Astel, kes on meie muusikakoolis töötanud kooli loomisest peale. Ave Astel paistab silma oma pühendumise ning hoolitsusega oma õpilaste vastu. Matfei õpetajaks on ka juba pika staažiga, sihikindel ning innustav Juta Püvi. Mõlemal õpetajal on juba eelmistest aastatest ette näidata mitmed auhinnalised kohad vabariigi tasemel, mis näitab, et meie muusikakooli akordioniõpilaste tase on suurepärane.

Õnnitleme õpilasi, õpetajaid ning lapsevanemaid vahva tulemuse ja fantastilise koostöö puhul! Edu edaspidiseks!

Marika Klimberg-Hyötyläinen,

Räpina Muusikakooli direktor

Miriam Metsanurm, Georg Neimann, Matfei Razik, Juta Püvi ja Ave Astel.

Comments are closed.