Muusikakool korraldas ringreisi valla üldhariduskoolidesse

Räpina Muusikakool ringreisil valla koolidesse

Pärast kevadist koolivaheaega kohe esimesel koolipäeval, 29. aprillil, sõitsime oma muusikakooli tutvustama Ruusa ja Viluste põhikoolidesse. Ilm oli suurepärane ning tuju kõigil hea. Bussijuhiks oli sedapuhku Urmas Püvi, sest tema bussi pakiruum on piisavalt kõrge, et ka ksülofon ära mahub. Reisiseltskonda kuulus palju õpilasi ning õpetajaid, sest eesmärgiks oli väiksemates koolides meil õpetatavaid instrumente, õpilasi ja õpetajaid tutvustada.

Esinejatena astusid üles õpilased: Gete – Ly Vija (laul ja viiul), Alfred Vürst (laul ja trompet), Heleriin Liiske (plokkflööt), Mats Truija (kitarr), Joosep Truija (basskitarr), Adeele Truija (lõõtspill), Erle- Mai Pabusk (klaver), Jakob Täht (metsasarv), Aksel Vürst (soolotrumm ja klarnet), Minna Emilia Vürst (flööt), Jaan Junson (ksülofon), Georg Neimann (akordion), Miriam Metsanurm (akordion). Õpetajatest esinesid Ave Astel (akordion), Erene Petrova (klaver) ja Martina Liiver (klaver). Reisiseltskonda kuulusid õpetajatest veel Juta Püvi, Brita Reinmann, Margot Suur, Alari Kalvik ja allakirjutanu.

Nii Ruusal kui ka Vilustes võeti meie kontsert kuulajaskonna poolt lausa suurepäraselt vastu. Boonuseks olid prisked kommikotid kuulajatelt. Ja meile tundus, et muusikaline vahepala keset koolipäeva pakkus kuulajatele huvi. 

Täname mõlemat koolipere lahke vastuvõtu eest ning ootame 01. juunil kell 11 – 13 noori ja ka vanemaid muusikahuvilisi meie muusikakooli pillidega tutvust looma. 12. ja 13. juunil kell 16 – 18 aga võtame muusikakooli uusi õpilasi vastu.

Marika Klimberg-Hyötyläinen

Räpina Muusikakooli direktor

Noor kontserdipublik Viluste Põhikoolis

Comments are closed.