Muusikakoolis käisid külalised Kangasalast (Soomest)

Kangasala delegatsioon aprill 2016 DSC_0221 (Medium)07. aprillil väisas Räpina valda Kangasala vallavolikogu ja vallavalitsus, keda oli kokku 39 külalist. Lisaks meie vallamaja, sadama, Linte külakeskuse, lasteaia Vikerkaar, Räpina ÜG, muuseumi külastati ka muusikakooli. Meie õpilased näitasid end parimast küljest. Lühikesel kontserdil näitasid oma oskusi: Minna Emilia Vürst (viiul), Daan Zekker (kitarr), Hedvig Hanna Raud (laul) ja Maksim Rjurikov (kitarr), Jakob Täht (metsasarv) ja Reno Kokmann (marimba). Külalised jäid maja ringkäigu ja kontserdiga väga rahule. Loodetavasti Räpina ja Kangasala sõprussuhted, eriti kultuuri- ja haridusvallas jätkuvad ning tihenevad.

Marika Klimberg-Hyötyläinen,
üks külaskäigu organisaatoritest

Foto autor: Marja Mielonen, Kangasala vallavolikogu sekretär

Comments are closed.