Taas fantastiline tulemus Minna Emilia Vürstilt!

Minna Emilia Vürst ja õpetaja Oksana Iljašenko

Laupäev, 16. märts oli Räpina Muusikakoolile taas üks õnnelik päev. Nimelt naases noorima vanusegrupi flötist Minna Emilia Vürst Türi Muusikakoolis toimunud finaalkonkursilt “Parim Noor Instrumentalist” esikohaga! Ja mis veel tähelepanuväärne – Minna saavutas kogu vabariikliku konkursi kõrgeima punktisumma, 24,5 punkti

Minna õpetaja on Oksana Iljašenko, kes on leidnud mahti oma põhitöökoha kõrvalt Tartu I Muusikakoolis juba 16. aastat järjest sõita iga nädal Tartust Räpinasse ja tagasi ning seda 2 korda nädalas. Õpetaja Oksana on väga pühendunud ja nõudlik õpetaja, mistõttu on tema õpilased ka varem suurepäraselt esinenud nii kontsertidel kui ka konkurssidel. Lisaks Minnale saatis õpetaja konkursile veel Tartu õpilasi, kes saavutasid ühe II ja kaks III kohta. Nagu töö, nõnda ka palk! Minna Emilia Vürsti kontsertmeister on virtuoosne pianist Martina Liiver, kes toetas Minna mängu suurepäraselt. Minna õpib lisaks flöödile põhiõppes ka viiulit ning vabaõppes soololaulu.

Soovime asjaosalistele palju õnne ning jätkuvat hoogu muusikaliste takistuste ületamisel! Õnnitleme ka ema-isa, kes on osanud oma lapsi suurepäraselt suunata ning tööharjumusi kasvatada!

 

Marika Klimberg-Hyötyläinen,

Räpina Muusikakooli direktor

Õpetaja Oksana Iljašenko võidukad õpilased I vanuserühmas. Paremalt esimene Minna Emilia Vürst.

Kontsertmeister Martina Liiver, edukas flötist Minna Emilie Vürst ning õpetaja Oksana Iljašenko.

Minna koos žürii liikmetega.

Comments are closed.